Депіляція воском: дрібниці, про які не можна забувати

Депіляція воском – досить складна процедура.  Боїшся болю – забудь про воскову депіляцію!

На підготовчому етапі слід врахувати такі моменти

Напевно, ні для кого не секрет, що депіляція воском вдома або навіть в салоні завжди проходить болісно.

 Тому особливо чутливим панночкам з низьким больовим порогом потрібно задуматися: чи варто до неї вдаватися.

Також віск не здатний видалити зовсім коротенькі волоски. Тому напередодні процедури потрібно кілька днів почекати, поки вони підростуть.

Існують і протипоказання до депіляції воском: захворювання на цукровий діабет, шкірні новоутворення, сильне варикозне розширення вен, алергія на воскові препарати. Зважаючи на останнє, фахівці радять за добу до процедури, зробити перевірку на маленькій ділянці шкіри. Якщо помітиш там серйозне почервоніння, подразнення або свербіж, депіляція заподіє тобі шкоди.

Приступаємо: як робити безпосередньо депіляцію воском!

Насамперед, звичайно, прочитай інструкцію на упаковці «воскового набору». Набори для депіляції можуть дещо різнитися, тому інструкцією ніколи не варто нехтувати.

Потім депіляції зони бажано продезінфікувати і обробити дитячою присипкою. Завдяки цьому віск не буде ковзати по волоскам.

Найголовніше – воскові смужки зривати дуже різко і проти росту волосся!

З першого разу абсолютно всі волоски не втечуть. Тому їх потрібно буде або висмикнути пінцетом; повторити процедуру (тільки на наступний день).

Залишки воску з шкіри прибирай за допомогою спеціальних серветок, а потім змий теплою водою. Ні в якому разі не вдавайся до мила, гелів, кремів протягом шести годин після процедури. Інакше почервоніння і роздратування забезпечено.

Депіляція воском: післямова

Після всього можна помазати оброблені зони оливковою олією. Також косметологи радять у перервах між процедурами застосовувати спеціальні креми проти росту волосся і їх вростання.

Зауваж, що після цієї болючої процедури на шкірі будуть червоні точки. Це нормально. Вони самі собою зникнути через декілька днів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *