Чорно-білий манікюр: гра контрастів і різноманіття образів

Найбільш неоднозначний варіант манікюру, який вже тривалий час викликає палкі суперечки стилістів, розділяють їх на два непримиренних табори – манікюр в чорно-білих тонах. Одні гуру fashion-індустрії невпинно стверджують, що поєднання чорного з білим в оформленні нігтів – ознака несмаку, провінціалізму і старомодності. Інші – ратують за використання цієї колірної гами, відзначаючи її універсальність, оригінальність і яскравість, а останнє дуже актуально в нинішньому сезоні.

Отже, якщо ви є прихильницею двох класичних кольорів, не боїтеся розставляти акценти і готові до експериментів, тоді вам варто прочитати огляд до кінця. Якщо ж ви категорично не згодні подібне поєднання, тим більше варто ознайомитися зі змістом статті. Запевняємо вас, ви зміните свою думку.

Чорно-білий тон: до питання про добрий смак

Отже, ви все-таки зважилися зробити собі манікюр в чорно-білій гамі. Для цього вам знадобиться зовсім небагато: білий і чорний лаки, база, топ і… гарний смак. Сам по собі чорно-білий варіант не складний у виконанні, але він дуже небезпечний в плані змісту, один невірний крок-і ваш образ безнадійно зіпсований. Перш ніж приступити до втілення мрії в реальність, давайте розглянемо, на що потрібно звернути увагу, щоб уникнути помилок.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *