Чому підроблена парфумерія користується попитом?

Ще знаменита Коко Шанель говорила про те, яку важливу роль відіграють парфуми для людини. Вона відчувала себе голою, виходячи з дому без крапельки улюбленого парфуму на зап’ясті. Французеский модельєр П’єр Карден підкреслював, що парфуми – це одяг, який не знімають. Так чи інакше, але в сучасному світі все більше зростає попит на парфумерію. Люди звикли звертати на себе увагу не тільки за допомогою стильного одягу, взуття або аксесуарів, але і за допомогою духів.

Сьогодні парфумерна індустрія пропонує великий вибір різноманітної продукції: парфумерних або туалетних вод, парфумів та одеколонів. Але, приходячи в магазин парфумерії, покупця нерідко осягає розчарування, так як вартість бажаних духів, м’яко сказати, захмарна. Маючи зарплату в 10 тис. рублів або будучи студентом з маленькою стипендією, він просто не може дозволити собі купити парфуми Chanel або Dior, на які доведеться витратити половину або більше свого доходу.А як же хочеться порадувати себе чудовим ароматом, зібрати море компліментів про шлейфі свого парфуму і зацікавлених питань «Що ж це за чудовий аромат?». Тим більше, навколишнє суспільство диктує свої правила: духи – невід’ємна частина образу сучасного чоловіка або жінки.

Причина №1

Але, що ж робити, якщо бюджет не дозволяє придбати дорогий парфум? Звідси випливає головна причина, по якій людина приймає рішення купити підробку духів. Адже не кожен може зробити собі такий подарунок, коли є багато інших необхідних речей, а виглядати і пахнути добре хочеться всім. В цьому випадку людина вирішує придбати підроблені парфуми усвідомлено. І, все ж, залишається надія, що навіть неоригінальний парфум виправдає очікування.

Варто відзначити, що ринок підробленої парфумерії не поступається за своїми масштабами ринку оригінальною. Чому так? Справа в тому, що саме попит породжує пропозицію. І, така тенденція є, насамперед, результатом великого попиту малозабезпечених верств населення на доступну парфумерну продукцію. Крім того, підробляються парфуми відомих брендів, орієнтованих на маси. Підробка, використовує ім’я престижного бренду – сильний стимул на користь придбання. Контрафакты селективної парфумерії зустрічаються рідше, хоча теж мають місце.

Причина №2

Ще одна причина, по якій людина купує підробку – це його необізнаність у відмінностях або думка про те, що мало хто розбирається в парфумерії. Деякі люди не відчувають різниці між оригіналом і підробкою, інші протягом усього життя користуються копіями і цілком ними задоволені. Багато вважають, що оточуючі не помітять різниці, адже головне, щоб гарно пахло. У цьому є частка правди, адже у парфумерії дійсно розбирається далеко не кожен, та не кожен ніс здатний відрізнити хорошу копію від оригіналу.

Для кого-то купівля підробки парфумів – це спосіб випробувати щось нове. Пошук «свого» парфуму може тривати протягом усього життя. І не кожен може дозволити собі купити оригінал, щоб потім зрозуміти, що цей аромат йому не підходить. Деякі духи дуже швидко набридають, а ось витрачені на них гроші вже не повернути. Тоді має сенс купувати копії, адже можна пробувати нові аромати, при цьому без «удару по гаманцю». Підроблена парфумерія дає можливість відкрити для себе різні духи, не маючи великого доходу.Копії духів дозволяють експериментувати, приміряти на себе новий образ і змінювати його без особливих матеріальних витрат. Крім того, використовуючи стійкий парфум складно міняти аромат протягом дня, а з копією це можливо.

Випадково чи свідомо

Інша справа, коли людина купує підробку несвідомо. Сьогодні висока ціна, на жаль, не є гарантією якості. І навіть у великих парфумерних магазинах можна купити якісну копію духів, вироблених в ОАЕ, але з «французької ціною». Особливо часто такі випадки зустрічаються напередодні свят, наприклад перед 8 березня. У більшості випадків, парфумерія до жіночого дня купується чоловіками, які зазвичай орієнтується в ароматах менше, ніж представниці прекрасної статі. Їм складніше відрізнити підробку жіночого парфуму від оригіналу.Навіть якщо педантичний покупець поцікавиться документом, що підтверджує справжність продукції, то є ймовірність, що йому нададуть сертифікат, виданий на одну партію парфумів, а інші екземпляри не є сертифікованими.

Є також категорія людей, які розуміючи, що можуть витратити великі гроші на підробку під виглядом оригіналу, приймають рішення придбати копії духів. Вони вважають, що краще придбання підробки буде усвідомленим і за ціною, що відповідає якості.

Де роблять підробки парфумів?

Основу підробленої парфумерії складають копії духів. Зовні ця продукція повторює оригінал, тобто флакон і дизайн упаковки. А ось що стосується якості вмісту, то воно буває різним. Сьогодні копії духів виробляються в Китаї, Польщі, Єгипті, Туреччині і ОАЕ.Найкраще якість у турецької і арабської продукції. Схожість цих копій з оригіналом становить 85-100%, а тривалість звучання – близько 5 годин. У якісної копії духів зберігається букет і основні ноти аромату.Пропонуючи копію, виробник не ставить своєю метою створити щось нове, що він пропонує доступний аналог дорогого парфуму. Завдяки цьому широка аудиторія населення з низьким доходом має можливість користуватися парфумерією, тим більше, що вибір серед копій досить великий.

Підсумок

Звичайно ж, не можна сказати, що копії духів краще оригіналу. Природно, що оригінал краще, інакше такого поняття, як «підробка» не існувало б. Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні засобами для придбання оригінальної парфумерії, тоді б Ви, напевно, не читали статтю до кінця. Інші ж, прочитавши статтю, зроблять для себе висновки: купувати чи не купувати підроблені парфуми. Для когось- це єдиний вихід, пов’язаний з матеріальним становищем, адже кожен живе у міру своїх можливостей. Так що, вибір залишається за Вами!

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *