Чому не варто стригти волосся? Топ-5 причин

Якщо ти вирішила розлучитися зі своїми довгими волоссям, то спочатку вислухай п’ять причин, чому не варто цього робити.

Часто дівчата діють за принципом: довге обрізати, короткий відростити. А потім довго страждають: ну навіщо ж я відрізала шикарні локони — тепер ніяких сил і терпіння не вистачить відростити їх назад!

Так що спершу гарненько суспензія своє рішення.

1. Впевненість
Якщо в тебе є хоч крапля сумнівів з приводу стрижки, то варто почекати з цим рішенням. Швидше за все, усвідомлення незворотності процесу прийде вже в кріслі перукаря, коли справу буде зроблено.

Перш ніж зважитися на цей відповідальний крок, зваж всі «за» і «проти».

2. Зима близько
У зимовий період довге волосся – це відмінний спосіб зберегти в теплі голову. Тому, якщо ти — відомий мерзляк, коротка стрижка явно не додасть приємних відчуттів в холоди.

3. Заради хлопця
Хочеш змінити імідж після розставання з хлопцем? Побережи нерви і волосся! Цю жертву він вже навряд чи оцінить, а ти, можливо, сильно пошкодуєш з-за втрати дорогоцінних локонів!

4. Може, ти п’яна?
Нерідко після пари коктейлів дівчата замислюються про те, як би виглядали в іншому амплуа. Або хоча б з іншою зачіскою.

Бувають і варіанти парі, де на кону стрижка «під хлопчика». Ні в якому разі не бери такі важливі рішення в стані алкогольного сп’яніння, бо на ранок у тебе буде вже два приводи для жалю.

5. Звичний вигляд
Відповідай собі на питання: чи готова ти щоранку бачити в дзеркалі зміни, які зроблені похапцем і без належного обдумування? Якщо ні, спробуй якісь проміжні варіанти.

Існує маса онлайн-ресурсів, де можна підібрати зачіску своєї фотографії. Якщо тобі цього мало, позич у когось із подруг перуку і подивися уважно на своє відображення в дзеркалі.

Все подобається в новому образі? Тоді стрижися! Є сумніви? Залиш довге волосся — вони завжди жіночні і прекрасні.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *