Чи потрібна вам мінеральна косметика?

Напевно ви мільйон разів чули про користь мінеральної косметики. Але які саме бонуси вона принесе?

Мінеральна косметика не просто так отримала свою назву.

Метод отримання таких продуктів наступний: корисні мінерали запікаються при певній температурі, зберігаючи свої корисні властивості.

Мінеральними, як правило, бувають розсипчасті засоби: пудра, рум’яна, тіні. Але умільці б’юті-індустрії почали випускати і рідкі продукти, багаті мінералами. Наприклад, туш. Що об’єднує ці різні (за своєю суттю і призначенням) кошти? Насиченість кольору і здатність до зволоження. Це означає, що якщо у вас чутлива або проблемна шкіра, яка примхлива навіть до люксовим маркам, то пора звернути увагу на мінеральну косметику — ви в рази менше ризикуєте дратувати шкіру або привести її до лущення.

Візажисти люблять мінеральну косметику за її сатиновий фініш і легке мерехтіння.

Зараз здорове сяйво на шкіру, що виражається найчастіше з допомогою хайлайтеров, — останній тренд.

Є і таємне знання про те, що мінеральна косметика має антивіковий ефект за рахунок того, що захищає шкіру від агресивності навколишнього середовища. І в це легко повірити: зокрема, при нанесенні мінеральної пудри ви відчуєте, як обличчя вкрилося більш щільним шаром. Ось він-то і покликаний захистити вас від вільних радикалів.

Мінеральну косметику роблять зараз більшість поважаючих себе косметичних брендів мас маркету. Але є й окремі марки, що спеціалізуються виключно на мінералах. Об’єднує всі ці кошти високий контроль за якістю і висока гипераллергенность.

Єдиний мінус такої косметики — це розсипчаста текстура.

Вона сильно порошить і важко відмивається від поверхонь (у тому числі і вашого обличчя). Так що при нанесенні використовуйте коротку закруглену кисть кабукі (вона для таких засобів і створена) і наносите засіб над серветкою або папером, щоб потім не відтирати бруд, фарбу від раковини.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *