Червоний манікюр: особливості використання та модні тенденції сезону

Як і червона помада, лак аналогічного відтінку – це вічна класика, перевірена часом.

Незважаючи на те, що регулярно нам пропонується безліч нових трендів, червоний у всіх його варіаціях знаходить свою актуальність в кожному сезоні. Червоний дизайн, сміливий, сексуальний і неймовірно привабливий, захоплює і вражає, прикрашаючи нігтики самої різної довжини і форми.

Червоний лак

Як і все, що так чи інакше може ставитися до класики, червоний манікюр доречний практично в усіх випадках життя.

Ви можете прикрасити їм нігтики, вирушаючи на світську вечірку. Тоді нігті можуть бути акцентом образу, або поєднуватися за кольором з елементом сукні або тієї ж помадою. Можна використовувати червоний манікюр і для робочих буднів, звичайно, в тому випадку, якщо у вас в компанії не передбачений строгий дрес-код.

Існує маса варіацій манікюру в червоному тоні, які дозволяють підібрати правильний вибір на всі ситуації: більш стриманий і строгий, або ж яскравий і зухвалий, і навіть агресивний.

Червоні нігті

Червоний манікюр гарний і тим, що підходить для будь-якої форми і довжини нігтів.

Хіба що довгі загострені насичені червоні нігті, можуть виглядати занадто зухвало, тому краще не використовувати такий манікюр на кожен день.

Якщо ж нігті короткі або середньої довжини, при цьому, форма їх кругла або квадратна, можна, не боячись, наносити і самий соковитий відтінок червоного – все буде виглядати гармонійно, в міру яскраво, насичено і помірно.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *