Біозавивка вій

Безумовно, кожна дівчина намагається надати своєму погляду виразність і глибину, використовуючи для цього всі можливі косметичні засоби.

Адже, всім відомо, що очі — дзеркало душі — здатні висловити всі наші почуття і привернути увагу чоловіків. У той же час, ранковий макіяж займає досить багато часу, а протягом дня вимагає уваги і корекції.

Біозавивка вій — щодо нова пропозиція сучасного ринку косметичних послуг, яке зводить до мінімуму щоденний макіяж. Сьогодні Секрети Досконалості розкажуть про цю процедуру.

Біозавивка вій: красивий вигин.
На жаль, далеко не всі дівчата можуть похвалитися красивим від природи вигином вій, а для його створення використовують туш або спеціальними щипцями. Однак постійне застосування туші може помітно позначитися на товщині і густині війок, а щипці вимагають навичок вмілого звернення. І тут на допомогу приходить ще один варіант — біозавивка вій.

В основу біозавивка покладено той же принцип, що і при завивці волосся. Майстер підбирає спеціальний одноразовий валик відповідного розміру для створення завитка і закріплює його на верхньому столітті, вії нижньої повіки покриває захисною накладкою. Потім наносить на вії суміш для завивки, починаючи від середини волосків — щоб склад не потрапив на слизову оболонку очей. Склади для хімічної завивки, крім основних, часто містять також і речовини, які зміцнюють вії і покращують їх структуру (наприклад, колаген). Суміш необхідно витримати близько 40 — 60 хвилин, після цього її змивають, на вії наносять фіксатор і прибирають валики.

Щоб ефект був максимальним, потрібно не мочити вії протягом 24 годин після процедури і не наносити на них туш.

Біозавивка вій: результат процедури.
Помічено, що після біозавивка вії, як правило, стають трохи світліше, тому фахівці рекомендують їх також пофарбувати.

Але в результаті забарвлення Ви стаєте володаркою темних вій з ідеальним вигином. Ефект від процедури зберігається до 2 місяців, так як за цей час вії оновлюються, після чого її можна повторити знову.

Біозавивка вій — безболісна і безпечна. Єдиним протипоказанням є індивідуальна непереносимість компонентів складу для завивки, тому перед першим застосуванням рекомендується протестувати його, завдавши на кілька годин на ліктьовий згин. Якщо не з’явиться свербіж або почервоніння — суміш можна сміливо використовувати.

Таким чином, біозавивка може стати справжнім порятунком для тонких і прямих вій. До того ж, ніяких незручностей у повсякденному житті, на відміну від нарощування, процедура не створює — вії після неї можна фарбувати тушшю, макіяж змивати з використанням будь-яких косметичних засобів. Чи не зашкодить завивці ні купання в басейнах або водоймах, ні відвідування сауни, ні використання контактних лінз.

Для додаткового догляду рекомендується кілька разів в тиждень наносити на вії на 15 — 20 хвилин підігріте касторове масло.

Звичайно ж, біозавивку вій слід робити у грамотного майстра, щоб отримати прекрасний результат — яскравий зачаровує погляд з-під довгих красиво вигнутих вій.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *