Біотатуаж брів хною, стійкість на 3 тижні

Біотатуаж брів хною — тимчасовий татуаж брів хною, це безболісна і екологічна процедура.

Основний матеріал — хна, але не та руда, про яку ви могли подумати, а коричневого кольору. Розповім докладніше.

Що це

хна для брів brow henna біотатуаж бровейБіотатуаж брів виконується спеціальної коричневої хною, яка має кілька відтінків. На відміну від класичного татуажу біотатуаж брів виконується на верхньому шарі шкірі, а не всередині, тому процедура безболісна і тимчасова. Завдяки палітрі з декількох відтінків підійде для всіх (брюнетки, блондинки, шатенки, сиві).

Важливо! Хна для брів, яку я використовую у своїй роботі, — це спеціальний мікс з декількох видів хни, розроблений саме для фарбування брів! Хна, яка використовується в якості біотатуіровкі на тілі (мехенді, тимчасові тату), має інший, більш агресивний склад.

Для кого

Біотатуаж брів хною відмінно підходить тим, у кого не дуже активно ростуть волоски, є порожні простори, хто відрощує брови для нової форми, хто не готовий на татуаж. За рахунок 100% натурального складу (без хімії, домішок) тимчасовий татуаж брів хною підходить для вагітних і годуючих жінок. Можна щодня підмальовувати волоски олівцем / тінями, а можна пофарбувати брови хной?

Приклади біотатуаж брів хною

Біотатуаж брів біотатуаж брів
Відмінність від звичайної фарби

Звичайна фарба для брів змивається з шкіри вже через пару днів, а хна залишається на шкірі протягом 5-25 днів (в залежності від правильності догляду та індивідуальних особливостей).
На відміну від фарби хна більш стійка і тримається на волосках близько місяця.

догляд

Після процедури не рекомендується мочити брови водою протягом 24 годин. Необхідно щодня змащувати брови маслом для збереження результату на максимальний період.

періодичність

Процедуру потрібно повторювати раз на місяць.

Протипоказання

Шрамірованная або пошкоджена шкіра

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *