Апаратний педикюр — технологія

Апаратний педикюр – популярна і безпечна процедура по догляду за стопою ноги. Ефективність цього способу обробки ніг надзвичайно висока. За допомогою апаратного педикюру майстра нігтьового сервісу видаляють натоптиші, мозолі, тріщини, вирішують проблему врослого нігтя, обробляють діабетичні та грибкові стопи. Розглянемо докладно технологію виконання апаратного педикюру.

Апаратний манікюр

В першу чергу майстер повинен пам’ятати, що для проведення апаратного педикюру на ньому обов’язково повинна бути спеціальна захисна одяг – фартух, косинка на голові і маска з екраном на обличчі. Не менш важливо для цієї процедури якість фрезерної машини. Для легкого руху фрези по поверхні шкіри потужність апарату повинна бути від 40 Ватів і вище. Апарати для педикюру меншої потужності не дають можливості без великих зусиль обробити стопу, фреза може зупинятися при натисканні. Швидкість фрези повинна бути не менше 10 – 20 тисяч обертів у хвилину.Можна також використовувати ці фрезери для корекції штучних нігтів.

Апаратний педикюр.Фрезер

1.Обробляємо стопу клієнта стерилиумом (шкірний антисептик) і витираємо одноразовим рушником насухо.

2.Знімаємо при необхідності довжину нігтів.

3.Наносимо на стопу кератолитик — пензлем змащуємо тонким шаром гелеобразного препарату Callus Remover (пом’якшувач шкіри стопи). Пом’якшувач впливає на стопу протягом 5 – 10 хвилин. Кератолитик сприяє швидкому відлущування мертвих клітин з поверхні стопи. Розм’якчувач стопи найчастіше містять молочну або виноградну кислоти – найбільш вживані кератолітіки. Використовують їх і при гіперкератозі, при цьому відбувається не тільки відлущування отмертвевших клітин шкіри, але протизапальну і антиоксидантну дію на стопу.

4.Проводячи процедуру апаратного педикюру, не рекомендується попередньо замочувати ноги у воді, так як шкіра вбирає рідину і розбухає, і в цьому випадку доведеться затратити на обробку додаткові зусилля. Досить зробити гігієнічну ванну на 5 – 6 хвилин з температурою води до 36 градусів – стопи не встигнуть розпаритися, і майстер буде працювати з сухим, але чистим поверхонь.

5.Для захисту очей і дихальних органів надягаємо маску з захисним екраном.

6.Видаляємо одноразовим рушником залишки размягчителя стопи. У разі наявності гіперкератозу (сильні нарости) залишаємо засіб на стопі довше.

Апаратний педикюр. Обробка стопи одноразової насадкою.

7.На круглоцилиндрический тримач з гуми надягаємо самий крупнообразивный (найбільш грубий) одноразовий ковпачок абразивністю 60/60 і обробляємо стопу на швидкості 10 – 12 тисяч обертів фрезером машинки. З практики відомо, що одноразові ковпачки обробляють більш ефективно, ніж кам’яні насадки, і прискорюють процес роботи.

8.Наступний етап технології апаратного педикюру – полірування шкіри стопи. Міняємо одноразовий ковпачок на мелкообразивный (100/100) і обробляємо стопу на 10 – 12 тисячах обертів. На цьому етапі необхідно ретельно відполірувати шкіру. Якщо це зробити не досить якісно, через 1 – 2 дні вона буде схожа на бахрому з-за нерівномірного обпилювання шарів. Працювати потрібно обережно, щоб не перепиляти шкіру ніг. По закінченню цього етапу шкіра повинна бути здорового рожевого кольору з невеликим жовтим відтінком.

9.Прибираємо залишки размягчителя стопи – це можна зробити простим пульверизатором з теплою водою. Після обприскування витираємо одноразовим рушником.

10.Обробляємо пальці і шкіру між ними – наступний етап техніки апаратного педикюру. У місцях, розташованих між пальцями ніг зосереджено безліч потових залоз, як наслідок, ці місця схильні до надмірного забруднення і потребують не меншого догляду. Наносимо пом’якшувач стопи на шкіру між пальцями, ставимо керамічну насадку у вигляді усіченого конуса з синього (блакитного) кольору (вона має середню зернистість) і працюємо фрезерують на швидкості 5 – 10 тисяч обертів у хвилину.

Потім беремо таку ж насадку, але рожевого (червоного)кольору (це поліруюча дрібнозерниста насадка), і працюємо фрезерують на тій же швидкості. Видаляємо залишився пом’якшувач стопи за допомогою пульверизатора з теплою водою і витираємо одноразовим рушником.

11.Обробляємо кутикулу і околоногтевые валики, засобом Cuticle remover (розчин для видалення кутикули). Все тієї ж дрібнозернистою керамічної насадкою рожевого кольору шліфуємо околоногтевые валики фрезерують на швидкості 5 – 10 тисяч обертів.

12.Кутикулу при проведенні апаратного педикюру не відкидаємо і не обрізаємо. Обробку проводимо за допомогою алмазної фрези у формі невеликої кульки.

Апаратний педикюр. Обробка кутикули алмазної насадкою у вигляді кульки.

Швидкість фрезера для даної процедури повинна становити близько 5 – 6 тисяч оборотів. Фрезою проводимо за кутикули з боку в бік, не натискаючи на неї. Це важливий момент, так як область кутикули дуже ніжна і її легко травмувати, пошкодити матрикс нігтя і залишити на ньому борозни. Працюючи фрезером, потрібно не спилювати кутикулу, а зробити її рівною і гладкою. Прибираємо залишки засобу для розм’якшення з допомогою обприскування і одноразових рушників.

13.Заключний етап технології апаратного педикюру – полірування нігтів. На кутикулу, нігті і околоногтевые валики наносимо втирающими рухами масло для кутикули. Потім ставимо полірувальну фетровий насадку і поліруємо нігті до блиску.

Апаратний педикюр. Полірування нігтів фетром.

Швидкість обертання – 5 тисяч обертів. Масло для кутикули чинить бактерицидну, пом’якшувальну і загоює дію, а крім цього воно уповільнює зростання кутикули. Застосовувати масла для кутикули клієнт може щодня в домашніх умовах.

14.По закінченню процедури втирающими рухами у напрямку від пальців до п’яти наносимо нежирний крем, одночасно роблячи легкий масаж.

Апаратний педикюр. Технологія.

Застосовуючи технологію професійного апаратного педикюру, майстра нігтьового сервісу отримують незаперечні переваги перед класичним способом обробки стоп, в числі яких істотна економія часу і ефективний догляд.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *