Апаратний педикюр

Педикюр, вироблений з допомогою апарату, в процесі обробки стопи використовує необрізну техніку догляду. В цьому його схожість з європейським педикюром, а головна відмінність — використання замість ручного інструменту спеціального електроприладу з обертовими насадками.

Картинки по запросу Самостоятельный уход за ногами

Апаратний педикюр робиться на сухій шкірі. Стопи попередньо не распариваются у ванночці, як при класичному педикюрі. Очищення ноги проводиться дезінфікуючим розчином, потім наноситься ремувер — речовина, ніжний відмерлі клітини шкіри. Далі з допомогою апарату із застосуванням різних насадок обробляються всі ділянки стопи. Кутикула не обрізається, а також шліфується спеціальною насадкою.

Такий педикюр не призводить до травм, не утворюються задирки і порізи. Оскільки забирається тільки ороговілий шар шкіри, немає небезпеки занести в здорові клітини інфекцію. Насадки виготовляються з матеріалів, які легко мити і дезінфікувати.

Переваги апаратного педикюру

Гігієнічність і безпеку. Апарат мінімізує можливість пошкодження шкіри і нігтів, знижує ризик занесення мікробів і вірусів.

Шкіра ніг попередньо обробляється ремувером, що дозволяє майстру знімати тільки роговий шар, не чіпаючи живі клітини.

З допомогою різних насадок можна обробити важкодоступні ділянки — між пальців, глибокі шкірні валики.

Апаратний педикюр не заподіює болю і дискомфорту.

Цей педикюр підходить для догляду за діабетичною стопою. Клієнт з захворювання на цукровий діабет часто не відчуває болю, застосовувати обрізну техніку вкрай небезпечно.

Апарат легко видаляє натоптиші, врослий ніготь, застарілі мозолі і інші дефекти нігтьової пластини.

Єдиний недолік апаратного педикюру — неможливість швидко впоратися з запущеними ногами. Його бережность заважає швидко усунути все непотрібне. Але навіть у цьому випадку можна запланувати кілька сеансів апаратного педикюру.

Адже апаратний педикюр має більш довготривалий ефект. Після впливу обрізний техніки шкіра починає «захищатися», відновлюватися і активно зростати знову, а апаратне видалення до таких наслідків не призводить — в результаті між сеансами потрібно набагато більше часу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *