Антицелюлітні засоби і вагітність

Хочете зберегти фігуру під час і після пологів? Тоді Ця стаття для Вас!

Жінки все життя прагнуть до краси.

І період вагітності не виняток. У цей час хочеться бути як ніколи привабливою, і все частіше в голові з’являється запитання «Як би мені зберегти мою прекрасну фігуру під час вагітності і після пологів?».

Жінка завжди прагне знайти якийсь засіб, яке допоможе їй захистити свою фігуру від целюліту, а також схуднути.

Але, поспішаємо Вас розчарувати: схуднення під час вагітності неможливо, оскільки природа в даний період візьме своє.

  • Що ж тоді робити?
  • Як позбутися целюліту під час вагітності?
  • Чи можна в принципі використовувати антицелюлітні засоби при вагітності?
  • Чи можна боротися з целюлітом і розтяжками під час вагітності?

Насправді все не так погано, як здається!

Боротися з целюлітом під час вагітності хоч і марно, але можна трохи поліпшити зовнішній вигляд своєї шкіри за допомогою холодних обгортань на основі натуральних компонентів. Тобто під час вагітності Вам підійдуть обгортання на основі блакитної глини або морських водоростей (ламінарії). Ні в якому разі не беріть розігріваючі обгортання. При цьому, належний догляд за шкірою під час вагітності допоможе Вашій фігурі швидше прийти у форму після пологів.

Зверніть увагу, що під час вагітності Ви не позбудетеся від целюліту, навіть якщо будете використовувати обгортання та інші засоби 24 години 7 днів на тиждень. Дані процедури призначені для того, щоб зберегти пружність і еластичність шкіри, що, до речі, допоможе Вам і в боротьбі з розтяжками.

Вся активна боротьба із зайвою вагою і целюлітом повинна починатися вже після пологів. Тоді всі гормони поступово приходять у норму, шкоди плоду Ви вже не вчиніть, тому можна сміливо купувати та гарячі обгортання (якщо вони Вам не протипоказані за медичними показниками). Але пам’ятайте, що догляд за шкірою під час вагітності допоможе Вам швидше прийти у форму після пологів.

Тому не турбуйтеся, якщо помітили на своїх сідницях невеликі ознаки целюліту. Просто продовжуйте насолоджуватися життям і доглядати за своєю шкірою, пригрозивши целюліту розправою з ним після пологів!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *