5 заповідей природного макіяжу

Природний макіяж — вибір більшості дівчат, що пояснюється дуже легко: він актуальний в будь-який час року і не залежить від модних віянь.

Переваг природного макіяжу так багато, що їх перерахування займе не одну сторінку! 

Але основні якості цього образу — його повсюдність, актуальність і можливість трансформації. Тобто з нюда найлегше прийти до вечірнього мейку, намалювавши стрілки або додавши темну помаду.
  • Починати такий макіяж слід з тону. Використовуйте тональну основу, підібрану в залежності від ваших проблем і типу шкіри. Зверху можна припудрити шкіру і нанесіть консилер, щоб опрацювати зону навколо очей. Краще всього для нанесення використовувати подушечки пальців (просто акуратно вбивайте ними засіб у шкіру) або б’юті-блендерА якщо у вас жирна шкіра, яка неодмінно починає блищати через 2-3 години після нанесення косметики, обзаведіться мінеральної пудрою або матуючим серветками, які легко позбавлять від цієї проблеми.
  • Туш для вій теж не варто упускати з виду. Крім традиційного чорного кольору, спробуйте коричневий: він візуально додасть віям об’єм. А ось з накладними віями жартувати не радимо. По-перше, приклеїти їх самостійно без тренування вдається не кожній з нас. А по-друге, вони зроблять образ штучним і ляльковим, а це не наша мета! І раз вже зайшла мова про очах, то можна додати до макіяжу пастельні відтінки тіней. Бажано використовувати матову (а не сатинову або шиммерную) палетку.
  • Легкий рум’янець ніколи не зашкодить макіяжу. Не забувайте про розтушовуванні і вибирайте ніжні персикові і рожеві відтінки, щоб не зіпсувати весь образ.
  • Губи при природному макіяжі краще залишити нейтральними. Використовуйте бальзам або помаду нюдового відтінку.
  • Не забудьте опрацювати брови. У природному макіяжі краще віддати перевагу олівцю, а не татуажу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *