5 простих способів змусити волосся рости швидше

Мрієш про довгих блискучих волоссі?

Це цілком досяжно. Звичайно, доведеться постаратися, щоб шевелюра дійсно прикрашала, але повір: воно того варте!

Що можна зробити, щоб волосся росли швидше, стаючи при цьому гущі і красивіше? Ось 5 простих правил, яких варто дотримуватися!

Правило 1. Міняй зачіски.

Не використовуй постійно одну і ту ж укладання волосся звикають лягати певним чином дуже швидко. Потім виникають проділи, від яких важко позбутися — природно, в таких місцях волосся росте гірше.
З усіх зачісок краще всього коси, розпущене волосся і нетугие пучки. А ось хвостик, туго зав’язаний при голові, швидше шкодить волоссю і уповільнює їхній ріст.

Правило 2. Пам’ятай про харчування.

Волосся дуже часто просто відбивають ті проблеми, які є в організмі. Внутрішні органи сигналізують про неполадки в роботі лупою, ламкістю, зайвою жирністю або, навпаки, сухістю. При цьому, природно, шевелюра буде відростати набагато повільніше, якщо для неї в організму не вистачає корисних вітамінів і мікроелементів.

Так що для інтенсивного росту волосся доведеться включити в раціон більше рослинних олій, фруктів і овочів.

Правило 3. Уникай гарячого.

Це стосується і води, і повітря. Сушити волосся потрібно прохолодною струменем повітря з фена. Мити водою кімнатної температури. Або принаймні обполіскувати прохолодною водою після миття.

Постійне використання щипців для завивки або плойки також явно не прискорює ріст волосся.

Правило 4. Використовуй масаж.

Масажуй скальп не тільки за допомогою спеціальних щіток, але і просто пальцями рук. Регулярний масаж покращує кровообіг і, відповідно, прискорює ріст волосся.

Правило 5. Роби маски для волосся.

Навіть маски домашнього приготування здатні підживити, зволожити волосся і істотно прискорити їх зростання. Обирай інгредієнти виходячи з особливостей своїх шкіри і волосся. При цьому не намагайся заготовити засоби по догляду запас — домашні маски без консервантів непридатні для зберігання навіть у холодильнику довше ніж 2 дні.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *