5 продуктів, які заважають відростити довге волосся

Якщо ти вирішила, що настав час відростити волосся, то напевно вже запаслася новими живильними засобами для волосся і вітамінами групи B.

Тепер справа залишилася за малим — набратися терпіння, оскільки довге волосся вимагають часу і дуже ретельного догляду. Ми хочемо тобі підказати, як полегшити собі завдання і які продукти слід виключити з раціону, щоб стати володаркою пишної шевелюри.

Жирна риба
Звичайно ж, у ній містяться такі необхідні організму жирні кислоти, але не всяка риба корисно. Тунця і лосося можна залишати, а ось скумбрію, наприклад, не варто. В ній знаходиться ртуть, яка руйнує кератин — речовина, з якої складаються волосся.

Солодке
Цукор шкідливий не тільки для сідниць і живота, але і для шкіри і волосся. Все просто: солодощі підвищують рівень інсуліну в крові, а це призводить до підвищення рівня чоловічого гормону андрогену. Цей гормон стає причиною жіночої алопеція (випадіння волосся на голові). Волосяні фолікули зменшуються, і волосся росте повільніше і слабше.

Дієта на соках
У такому раціоні багато цукру і мало білка. Про цукрі ми написали вище, а білок необхідний організму для здорового функціонування, адже з нього будуються м’язи.

Продукти з низьким вмістом білка
Без нього волосся миттєво втрачають блиск і пружність. Тому хлібобулочні вироби і макарони не з твердих сортів пшениці краще виключити з раціону.

Вітамін А
Якщо ти постійно приймаєш цей вітамін, то в період відрощування волосся краще пригальмувати. Вітамін А зменшує активність сальних залоз, і для волосся це недобре, оскільки вони починають отримувати менше харчування і стають більш ламкими.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *