5 помилок, які ти робиш, коли фарбуєш вії

Користуєшся тушшю для вій зі школи?

Можливо, за цей час ти вже встигла наробити помилок і перетворити їх на шкідливі звички. Ми розповімо про 5 найпоширеніших.

Кидай їх, і нарешті-то дізнаєшся, на що здатна твоя туш насправді.

Ти завдаєш занадто багато шарів

Помаду і тіні можна наносити нескінченно, а ось формула туші часто розрахована всього на два-три шари. Зайвий помах пензлем — і ти побачиш в дзеркалі грудочки і вії а-ля «лапки павука». Відчуваєш, що двох шарів недостатньо? Спробуй заповнювати ресничний контур чорним олівцем. І зверни увагу на якість туші — можливо, її пора міняти.
Залишайся молодий завжди:
унікальні вправи, які позбавлять від зморшок
помолодшати
Ти не фарбувати коріння вій

Щоб підкреслити довжину, ми ретельно профарбовують кінчики, але забуваємо про коріння. Так вії все одно виглядають коротше, а шар туші тягне кінчики вниз, навіть якщо ти користуєшся щипцями для завивки.

Добре прокрашенние коріння, навпаки, підтримують вії і «направляють» їх вгору. Щоб домогтися такого ефекту, притисни щіточку до основи вій і злегка натисни на неї. Чи не скупіться — залиш тут побільше туші. І тільки потім переходь до кінчиків.

Ти даєш туші висохнути перш, ніж наносиш наступний шар

Уяви, що заради божевільною укладання ти вилила на голову півпляшки лаку для волосся, і тепер зачіска сидить «як прибита». Що трапиться, якщо ти вирішиш змінити її, але навіть не подумаєш змити лак? Правильно — катастрофа. Локони будуть виглядати несвіжими, а розчесати їх вийде тільки силою.

Те ж саме відбувається, коли ти завдаєш новий шар туші поверх висохлого. Туш вже зафіксувала форму вій і спроби щось змінити зроблять їх злиплими і крихкими. Нічого страшного, якщо ти чекаєш приблизно хвилину між шарами, але довше тягнути час не варто.

Ти намагаєшся набрати побільше туші на пензлик

Упаковка туші — це не маленький велосипедний насос, а пензлик — НЕ ложка, якою можна щось зачерпнути. Та й виробники не даремно ставлять обмежувач всередині тюбиків — він знімає з кисті надлишки продукту. І коли ти старанно постукує пензликом по дну, намагаючись набрати побільше туші, ти всього лише пропускаєш в тюбик зайве повітря, який «допомагає» їй швидше висохнути.

Ти користуєшся однієї тушшю довше трьох місяців

Якщо ти не можеш згадати, коли купувала туш, її пора міняти. Будь-яка туш з часом псується — сохне, лягає грудками, обсипається. А бактерії, які розмножуються в тюбику, часто викликають подразнення очей, ячмінь і кон’юнктивіт. До речі, після очної інфекції туш треба викидати, навіть якщо ти купила її тиждень тому.

Запам’ятай раз і назавжди, що після відкриття упаковки термін придатності будь-, навіть найдорожчої туші для вій, не більше двох-трьох місяців

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *