5 найпопулярніших види манікюру

В даний час існують різні види манікюру. Проте всі вони переслідують одну мету – надання нігтям акуратного і доглянутого вигляду. Регулярне виконання процедури допоможе уникнути багатьох проблем з нігтями і руками: поява задирок, сухості шкіри, тріщин і т. д. В сучасних умовах манікюр можна робити як в салоні, так і вдома, т. к. придбати необхідне обладнання не складе праці.

Незважаючи на те, що існує безліч варіантів обробки рук, всі вони виконуються за однією схемою: надання нігтьовій пластині правильної форми, обробка кутикули і шкірних валиків з боків, полірування поверхні і, при необхідності, нанесення малюнка лаком, гелем і шелаком.

Виділяють основні види манікюру, їх всього 4: класичний, європейський, апаратний і спа-процедури. Відрізняються вони методами обробки рук. Після будь-якого з них можна зробити оригінальний дизайн нігтів за допомогою лаку, гель-лаку, шелаку, на водній основі і т. д. Пофарбувати рогові пластини двома і більш квітами, наприклад, червоним і білим або намалювати на них що-небудь.

Класичний манікюр ↑

Це найбільш поширений вид манікюру, т. к. він підходить практично для всіх типів нігтів. Його можна використовувати в самих запущених випадках. Він легко впорається з разросшейся кутикулою, допоможе ослабленим нігтям. Проводиться процедура в кілька етапів:

  • Огляд рук для виявлення проблем, а також можливих захворювань шкіри або нігтів;
  • Дезінфекція інструментів і рук;
  • Додання нігтям акуратної форми;
  • Ванночка для рук, пом’якшує жорстку кутикулу;
  • Обробка шкірних валиків, видалення кутикули;
  • Полірування нігтів.

Європейський ↑

Його також називають сухим, оскільки при проведенні процедури не використовується вода. Кутикулу видаляють не колючо-ріжучими предметами, а спеціальними косметичними засобами. Тому європейський манікюр часто іменують необрізним.

Спочатку обробляють нігті: підрізають, підпилюють, формують і полірують. Після цього кутикулу обробляють спеціальним засобом, який її розм’якшує і розчиняє. Через деякий час шкірка легко відсувається апельсиновою паличкою і повністю видаляється без застосування ножиць або пилочки. Часто такий спосіб використовують і вдома.

Апаратний ↑

Як видно з назви, він відрізняється від двох попередніх тим, що проводиться не вручну різними пилочками і т. д., а з використанням спеціального сучасного апарата з насадками. Вони дозволяють обробити як нігті, так і кутикулу. Під час процедури руки залишаються сухими, тобто не використовуються ванночки. На кутикулу наносять крем, вона обробляється спеціальною насадкою, що виключає можливість її пошкодження.

Для нігтів використовуються інші насадки. З допомогою апарату їм надають необхідну форму і потім полірують. Такий тип манікюру дозволяє виконати всі процедури швидко та якісно.

SPA-манікюр ↑

Такий вид манікюру не тільки додає красу нігтів, але і дозволяє розслабитися і отримати задоволення від процедури. Конкретних правил і схем виконання обробки рук в даному випадку не існує, все залежить від особистих побажань і пропозицій майстра.

Які процедури вибрати – залежить тільки від бажання і розміру гаманця. Відмінна риса спа-манікюру – використання коштів з натуральних інгредієнтів. Після спа-манікюру також можливе використання шелаку і гель-лаку, а також будь-який інший складний дизайн звичайними кольоровими лаками.

Декоративний ↑

Такі основні гігієнічні види манікюру і техніка виконання процедур. Після стандартного догляду можна приступити до дизайну нігтів. Це можна зробити в тому ж салоні краси, а можна і вдома. Все залежить від того, який варіант оформлення буде обраний. Так, нарощування краще робити в салоні. Теж відноситься до водного манікюру, а також нанесення малюнків двома і більш квітами. Просте оформлення лаками різних квітів можна зробити і самостійно.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *