5 лайфхаков для створення стильних зачісок

Стильна укладка зовсім не обов’язково результат багатогодинної роботи перед дзеркалом. 

Іноді, важливо лише грамотно використовувати підручні засоби і знати корисні лайфхаки. Ми поділимося найважливішими.

ЛАЙФХАК #1. Для створення прикореневого об’єму використовуй сухий шампунь

Коли зачісці не вистачає обсягу, зовсім не обов’язково перемивати голову. Скористайся сухим шампунем, навіть якщо волосся чисті. Распыли його на коріння волосся, масажуючи шкіру голови. Через 2-3 хвилини ти помітиш, як змінилися волосся.

Цей же лайфхак можна використовувати, коли не виходить зібрати волосся разом: зачіска розвалюється. Сухий шампунь зробить їх менш слизькими і скріпить разом для досягнення потрібного ефекту.

ЛАЙФХАК #2. Наносити лак на невидимки

Цей простий лайфхак здатний значно продовжити життя твоєї укладанні. Просто распыли лак за пару хвилин до того, як заколювати невидимку. Вона стане липкою, і це дозволить краще зафіксувати її в волоссі.

Ще один важливий момент — закалывай невидимки ребристою стороною всередину.

ЛАЙФХАК #3. Відмовся від укладання з круглою щіткою

Безумовно, вона дозволяє створити більш об’ємну зачіску, але від неї дуже втомлюються руки, а сам процес стає дуже довгим. Косметична промисловість не стоїть на місці і сьогодні пропонує більш зручні варіанти.

Наприклад, гребінець-куля. Вона набагато простіше у використанні, а результат дає краще. Але найпростіший варіант — використовувати власні пальці. Розбирай пасма під час сушіння волосся і злегка накручуй їх на пальці. Так ти отримаєш модний безлад на голові, закріпити який можна спреєм.

ЛАЙФХАК #4. Кращий спосіб створити локони — зібрати волосся в пучок

Після миття голови не суші волосся повністю. Коли вони трохи вологі, нанеси на них спрей для укладання і заплети пучок або кілька.

Лягай спати, а вранці розпусти волосся і нанеси на них ще трохи укладочного кошти. Ти отримаєш недбалі локони при мінімальному незручність і тимчасових витратах.

ЛАЙФХАК #5. Замінюй гумки стрічками і шнурами

Будь-яка зачіска буде виглядати більш стильно, якщо в ній не видно гумки. Використовуй тонкі гумки для звичайного хвоста або коси, а зверху зав’язуй стрічку. Можеш підбирати їх під кольори своїх аутфитов, аксесуарів або прикрас.

Найпростіші укладки і зачіски з таким акцентом відразу будуть виглядати так, як ніби їх робив майстер в відомому салоні.

Локони особі будь-якій дівчині. Головне — знайти свій варіант укладання. Топовий український блогер Наташа Наффи знає всі секрети створення зачісок на основі легкої завивки. У своєму відео вона розповідає,як зробити правильні локони і демонструє три варіанти стильних укладок.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *