5 Лайфхак, як зробити вії довгими і об’ємними в домашніх умовах

Нещодавно ми вже розібралися з тим, які бувають технології нарощування вій, а тепер пропонуємо тобі спробувати збільшити їх за допомогою підручних засобів і найменшими зусиллями.

Для цього тобі потрібно знати лише кілька секретів макіяжу, які зроблять вії пишними і об’ємними.

Нагрій Керлер феном перш, ніж завивати вії

Kathleen Kamphausen
Всі знають про те, що самий простий і ефективний спосіб підкрутити вії — це Керлер, спеціальні щипці для завивки. Але у нас для тебе є ще один секрет: щоб Керлер спрацював більш ефективно, нагрій його феном до теплої, але не гарячої температури. Нагрітий інструмент зможе завити вії більш якісно, ​​і вони залишаться такими до кінця дня!

Поклади туш в гарячу воду

Kathleen Kamphausen
Ще один спосіб збільшити вії при макіяжі, який тебе приємно здивує: за 10 хвилин до нанесення туші поклади тюбик в склянку з гарячою водою. Це допоможе швидше активувати формулу кошти, об’ємна туш спрацює набагато краще. До того ж теплий продукт легше наноситься, так що тобі вдасться зробити вії більш виразними, ніж при звичайному нанесенні.

Розчеши вії зубною щіткою

Kathleen Kamphausen
Після того як ти нафарбувала вії тушшю, акуратно прочешіть їх звичайною зубною щіткою, поки засіб ще не засохло: це допоможе тобі позбутися від грудочок, а заодно трохи підняти і «витягнути» вії.

Припудри вії перед нанесенням туші

Kathleen Kamphausen
Цей простий прийом допомагає підсилити дію будь об’ємної туші. Перш ніж фарбувати вії, гарненько припудри їх — нанеси розсипчасту пудру за допомогою кисті, а потім використовуй туш. Грудочки не з’являться, не бійся, але зате вії здаватимуться пишніше.

Використовуй Керлер під час нанесення туші

Kathleen Kamphausen
Зазвичай Керлер для вій використовується до фарбування вій, але є ще один хитрий лайфхак, який допоможе зробити їх візуально довше. Після того як ти нафарбувала вії, акуратно (будь дуже і дуже обережна, щоб не пошкодити волоски!) Затисни їх щипцями і ще раз прокра кінчики. Ефект нарощування тобі забезпечений!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *