3 способи дзеркального дизайну нігтів

Одним із самих популярних останнім часом вважається дзеркальний манікюр. Зробити його після невеликої практики цілком можна самостійно. Звичайно, перша спроба навряд чи буде успішною, але скоро ваш манікюр буде виглядати після відвідування дорогого салону.

Такий дизайн відмінно підійде до будь-якого заходу, навіть якщо це шикарний бал або банальна дружня вечірка. Інструкція такої процедури досить проста, труднощів з питаннями, як зробити дзеркальний манікюр, виникнути не повинно.

Варіант з відбивною фольгою ↑

Це самий ідеальний варіант для виконання такого стильного манікюру самостійно. Принцип дії досить простий, досить акуратно наклеїти на нігті спеціальні наклейки.
Щоб зробити дзеркальні нігті, досить невеликого набору спеціальних пристосувань та інструментів:

  1. безбарвний лак;
  2. спеціальний клей;
  3. відображає фольга;
  4. дзеркальний лак шелак одного відтінку з фольгою;
  5. дерев’яна паличка;
  6. лак для основи.

Поверхню нігтьової пластини для такого покриття повинна бути ідеальною, без найменших подряпин або тріщин, інакше весь ефект пропаде. З цим чудово впорається спеціальна шліфувальна пилка. Проробляти таку процедуру необхідно дуже ретельно і акуратно, саме від підготовки залежить шалено стильний дизайн і красивий блиск.

Кутикула неодмінно повинна обробитися спеціальним маслом або класичними манікюрними ножицями. Дуже часто неправильна робота над ороговілими частинами шкіри перекреслює ефект і нігті виглядають некрасивими і неохайним, навіть якщо на них завдали самі оригінальні наклейки.

Після обробки нігтів і кутикули можна наносити базовий шар лаку. Почекавши деякий час до повного висихання підготовчого шару, можна наносити дзеркальний лак блюскай або шелак. Його колір неодмінно повинен повністю повторювати відтінок фольги, це дозволить сховати всі помилки і недоліки.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *