11 речей, які зрозуміють тільки дівчата з довгим волоссям

Багато дівчат мріють про довге волосся, проте не кожна знає про труднощі і недоліки такої зачіски.

Розкриємо всі секрети Рапунцель.

1. Докучливі компліменти


У житті все має бути в міру. Коли ми чуємо перший або максимум п’ятий комплімент у бік наших волосся, це, безумовно, приносить задоволення, але після десятого компліменту це починає набридати. Проблема полягає в тому, що власницям довгого волосся щодня протягом багатьох років, а можливо, і все життя доводиться чути фразу: «Які у тебе довге волосся, тобі пощастило…».

2. Дотики
Якби твої подруги і родичі знали, як постійні неприємні дотики і обмацування волосся. Справа зовсім не в огиди або шкідливості. По-перше, це псує зачіску і жирнит волосся, по-друге, волосся — неймовірний джерело енергії, здатний зібрати весь навколишній негатив. Хіба тобі це потрібно?

3. Гумка
Навряд чи дівчина з каре зрозуміє нас, власниць довгого волосся. Повір, любов до довгого волосся закінчується, коли вони починають заважати нам і лізти в обличчя. Тому кожна поважаюча себе «Рапунцель» просто не уявляє своє життя без гумки для волосся. Бійтеся дівчину, яка забула її будинку і терміново принесіть їй шпильку.

4. Незручності
Замок, вікно, гудзики, ручка, шарфи — всі ці страшні речі можуть прищемити їх і ти залишишся без парочки дорогоцінних волосинок.

5. Втрачений час
Якщо твій бойфренд або мама дивуються чому ти так довго збираєшся, просто вкажи їм на волосся. Саме із-за їх зрадницької довжини ти витрачаєш безцінні хвилини. Миття голови, маски, а вже тим більше укладання та фарбування забирають надто багато часу і сил.

6. Безлад
Довге волосся залишають багато безладу. Не дивуйся, коли тобі роблять зауваження, що твоє волосся розсипані по всьому будинку. На жаль, це природний процес, якого неможливо уникнути. Але ж ми не можемо носити за собою пилосос, який усуне цю проблему?

7. Витрати
Вас, напевно, часто запитують: «Навіщо тобі стільки шампуню?» або «У тебе що вже закінчився кондиціонер?». Не переживай, просто на твоїй голові поміщаються 5 чиїхось зачісок.

8. Нескінченні очікування
Все життя проходить в очікуваннях, коли ж волосся висохнуть. Це особливо актуально взимку, і для тих дівчат, хто вирішив оздоровити їх, відмовившись від фена.

9. Зіпсована укладання
Тільки у фільмах і зйомках для глянцю дівчата на пляжі або після купання в басейні виглядає сексуально, красиво і елегантно. Насправді нас чекає сувора реальність — мокрі пасма упереміш з піском прилипнуть до лоба.

10. Зачіски
Якщо тобі подобається, як виглядають пучки, коси та інші зачіски, ти повинна дізнатися наступне:

  • Ти ніколи не зможеш створити їх самостійно
  • Навіть простий пучок буде виглядати дуже масивно, а якщо твої довгі волосся ще й надто об’ємні, будь-яка зачіска перетвориться в «готове гніздо для перелітних птахів».

11. Біцепси
Не дивуйся, якщо одного разу ти помітиш підкачані м’язи рук. Повір, миття і стайлінг довгих волосся не просто забирають енергію, але і вимагають серйозної фізичної підготовки.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *