10 секретів досвідчених майстрів з шугарінгу

Дізнайся все про секрети абсолютної майстерності в області шугарінга!

  1. Підігрійте пасту до температури тіла. У цьому випадку Ви позбавите клієнта від неприємних відчуттів при нанесенні пасти, і запобіжите втому пальців.
  2. Ретельно розмажте пасту по шкірі. Чим краще прилипне паста, тим менше небажаних волосків залишиться на шкірі. При правильному нанесенні шкіра залишається ідеально чистою і необхідності в повторному нанесенні пасти на ту ж ділянку не виникає.
  3. При нанесенні пасти ставте руку не паралельно шкірі, а під кутом 90 градусів, як при грі на піаніно (як ніби під долонею у Вас яблуко). Це дозволить Вам зірвати пасту для шугарінга з шкіри, не змінюючи положення пальців і виключити «залипання».
  4. Не робіть паузу між нанесенням пасти на шкіру та її видаленням. Як тільки закінчили наносити, зривайте без зволікання. Так Ви збільшите швидкість роботи і уникнете «залипання».
  5.  Перед видаленням пасти натягніть шкіру вільною рукою (якщо Ви правша, то лівої) в бік, протилежний напрямку видалення (проти росту волосся). Сильний натяг зменшить неприємні відчуття клієнта і виключає «залипання» та утворення синців. НІКОЛИ не зривайте пасту з шкіри, не натягнувши її. При видаленні волосся в районі ліктів і колін зривайте пасту ТІЛЬКИ з зігнутих рук і ніг.
  6. Зривайте пасту з шкіри різким рухом у напрямку паралельно шкірі, а не вгору. Чим різкіше буде Ваш рух, тим ефективніше буде видалено волосся і тим менше неприємних відчуттів буде у клієнта.
  7. Встаньте щодо клієнта таким чином, щоб зривати пасту з шкіри в напрямку від себе. Так Ваш ривок буде максимально сильним і різким.
  8. Не розминайте пасту в руках, не формуйте з неї «клубочок». Як тільки зірвали пасту з однієї ділянки шкіри, відразу ж наносите його на сусідню ділянку. Так Ви збільшите швидкість роботи і уникнете «залипання».
  9. Починайте наносити пасту на безволосий ділянку шкіри, потім захопіть ділянку, вкриту волоссям, і в кінці виведіть «стібок» на безволосий ділянку. При такому способі нанесення ризик «залипання» мінімальний і відсоток віддалених волосків близький до 100%.
  10. Великі стібки доречні при роботі на прямих ділянках шкіри з невисокою чутливістю (руки, ноги). В цьому випадку чим більше стібок, тим швидше проходить процедура. Якщо ж Ви працюєте на чутливих ділянках (глибоке бікіні) або на ділянках зі складним профілем (лікті, коліна, пахвові западини), переважають невеликі стібки, які Ви зможете прибрати одним чітким і впевненим рухом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *